Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:17 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 16  60 Meter Dash 15-18 Division Boys (54)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Clark, Cam                       Port City Tr                
  2  Graham, Kamarion                 Unattached                  
  3  Crawford, Samuel                 Platinum Spo                
  4  McElveen, Jamell                 Platinum Spo                
  5  Johnson, Corey                   Durham Strid                
  6  Crigger, Colin                   Unattached                  
  7  Stewart, Micheal                 High Point B                
  8  White, Jalen                     Unattached                  
Heat 2  Prelims
  1  Henry, Zaccheus                  Port City Tr                
  2  Barnhart, Noah                   Unattached                  
  3  Pippen, Dylan                    Revelation P                
  4  Barnes, Kobe                     Unattached                  
  5  Smith, Kendren                   Elite Tft                   
  6  Outland, Austin                  Tri-Cities Y                
  7  Freeman, Dyson                   Unattached                  
  8  Bloodworth, Daquan               Port City Tr                
Heat 3  Prelims
  1  Cook, Kalyn                      Handz Down T                
  2  Thomas, Jaidin                   Unattached                  
  3  Mack, Larenzo                    Panthers Eli                
  4  Betts, Elehue                    Rva Racers T                
  5  Pittman, Brien                   Platinum Spo                
  6  Fields, Jordan                   Unattached                  
  7  McKoy, Elijah                    Port City Tr                
  8  Mudd, Matthew                    Unattached                  
Heat 4  Prelims
  1  Staley, Harvey                   Handz Down T                
  2  Richardson, Caleb                South Stokes                
  3  Alvarez, Jr., Alan               Unattached                  
  4  McMillian, Jaquan                Tri-City Rel                
  5  Lawrence, Skyy                   Run U Xpress                
  6  Duncan, Caleb                    Tri-Cities Y                
  7  Miller, Skyler                   Tri-Cities Y                
  8  Garrett, Matt                    Unattached                  
Heat 5  Prelims
  1  Pope, Dyleik                     Port City Tr                
  2  Wilson, Jeremiah                 Unattached                  
  3  Woods, Tazhae                    Tri-City Rel                
  4  Cunningham, Deajah               Unattached                  
  5  Attucks, Cameron                 Platinum Spo                
  6  Mosley, Nyles                    Panthers Eli                
  7  Pulliam, Caleb                   South Stokes                
  8  Solomon, Javon                   Handz Down T                
Heat 6  Prelims
  1  Eichelberger, Austin             Unattached                  
  2  Morgan, Connor                   Tri-Cities Y                
  3  Burns, Russell                   Unattached                  
  4  Chaplin, III, Christopher        Tri-City Rel                
  5  Munnelyn, Zion                   Revelation P                
  6  Hager, Jack                      Unattached                  
  7  Bullock, Jr, Jerome              Unattached                  
  8                                                               
Heat 7  Prelims
  1  Bell, Geordin                    Team Full Ry                
  2  Bakshi, Akshay                   Tri-Cities Y                
  3  Chapman, Brandon                 Panthers Eli                
  4  nunley, Alex                     Run U Xpress                
  5  Johnson, Terrell                 Track Goons                 
  6  Hedrick, Will                    Unattached                  
  7  Stevenson, Jesjiah               Handz Down T                
  8