Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:17 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 13  60 Meter Dash 9-10 Division Boys (38)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Catoe, Kaden                     High Point B                
  2  Foster, Caleb                    Panthers Eli                
  3  Mathis, Zion                     Elite Tft                   
  4  Alston Jr., Timothy              Coastal Geor                
  5  Sharpe, Zion                     Coastal Geor                
  6  Reid, Derrick                    Next Level T                
  7  Edwards, Domani                  Revelation P                
  8  McLean, James                    Evolution Tr                
Heat 2  Prelims
  1  Grant Jr, Tyrell                 Selfmade                    
  2  Cameron, Jaidan                  Virginia Sem                
  3  Bost, Chanse                     Unattached                  
  4  Smithbey, Tilman                 Coastal Geor                
  5  Brown, Le'Ezra                   Unattached                  
  6  Mack, Tyler                      Unattached                  
  7  Turner, Princeton                Unattached                  
  8  Edmundson, Christian             Run U Xpress                
Heat 3  Prelims
  1  Gray, Jayden                     Evolution Tr                
  2  Smith, Tokota                    CarolinaRoya                
  3  Alston, Barry                    Evolution Tr                
  4  Simes, Jamon                     Next Level T                
  5  Adkins, Xaiver                   Run U Xpress                
  6  Atkinson, Ryker                  Unattached                  
  7  Rigby, Caleb                     Team Full Ry                
  8  Hayes, Joel                      Next Level T                
Heat 4  Prelims
  1  Clark, Christain                 Run U Xpress                
  2  Palmer, Justice                  Track Goons                 
  3  Hughes, Xavier                   Lights Outs                 
  4  Walthour, Ja'Mari                Coastal Geor                
  5  Gidron, Jordon                   Unattached                  
  6  Oliver, Kiwan                    Havelock Hea                
  7  Simmons, Skylar                  Port City Tr                
  8                                                               
Heat 5  Prelims
  1  Bell Jr, Quincy                  Greensboro B                
  2  Quiller, Mekhi                   Augusta Flye                
  3  Kelly Jr, Antonio                Lights Outs                 
  4  Joshua, Kendrick                 Coastal Geor                
  5  Moore, Derrick                   Havelock Hea                
  6  Frasier, Christopher             Unattached                  
  7  Harris Jr, Darren                Unattached                  
  8