Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:17 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 12  60 Meter Dash 8 & Under Division Boys (40)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Hopkins, Logan                   Next Level T                
  2  Washington, Seth                 Track Xplosi                
  3  Roth, Connor                     Raleigh Walk                
  4  Raley Jr, James                  Tri-City Rel                
  5  Benbow III, Dean                 Lights Outs                 
  6  Zigbuo, Greg                     Panthers Eli                
  7  Malik, Adolf Vee                 Run U Xpress                
  8  Brinkley, Jahmai                 Next Level T                
Heat 2  Prelims
  1  Hager, William                   Bull City Ex                
  2  Mcinnis, Avery                   Charlotte Pa                
  3  Carter Jr, Michael               Next Level T                
  4  Harvey, Robert                   Unattached                  
  5  Caldwell, Derrick                Unattached                  
  6  James, Prince                    Run U Xpress                
  7  Alston, Aaron                    Evolution Tr                
  8  Morrison, Carson                 Next Level T                
Heat 3  Prelims
  1  Hill, Colten                     Unattached                  
  2  Beasley, Noble                   Bull City Ex                
  3  Smith, Christian                 CarolinaRoya                
  4  Conner, Cashton                  Titans Track                
  5  Ross, Silas                      Next Level T                
  6  Burns, Justice                   Tri-City Rel                
  7  Grimes, Justice                  Greensboro B                
  8  Green, Jymel                     CarolinaRoya                
Heat 4  Prelims
  1  Del Rosario, Jayden              Run U Xpress                
  2  Love, Marcus                     Unattached                  
  3  Fraser Jr, Vernon                Run U Xpress                
  4  Wiggins, Aidyn                   Titans Track                
  5  Fields, Khobe                    Savannah Cha                
  6  Morrison, Josiah                 Greensboro B                
  7  Craft, Kaden                     Unattached                  
  8  Jackson Jr, Bershawn             Run U Xpress                
Heat 5  Prelims
  1  Scales, Zion                     Next Level T                
  2  Etienne, Armand                  Unattached                  
  3  Mobley, Zayon                    Greensboro B                
  4  Miller, Jarden                   The Lion's &                
  5  Quiller, Mikah                   Augusta Flye                
  6  Kennedy, Ethan                   Unattached                  
  7  Banks, Kenneth                   Track Xplosi                
  8  Zigbuo, Zion                     Panthers Eli