Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:18 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 54  1 Mile Run 15-18 Division Boys (35)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Berini, Tripp                    Unattached                  
  2  Nguyen, Alec                     Unattached                  
  3  Fernandez, Tommy                 Without Limi                
  4  Ingram, Angus                    Without Limi                
  5  Isenberg, Niklas                 Unattached                  
  6  Street, Nick                     Tri-Cities Y                
  7  Head, Erik                       Without Limi                
  8  Owen, Will                       Tri-Cities Y                
  9  McCrary, Marquiz                 Platinum Spo                
 10  Zukerman, Abel                   Without Limi                
 11  Jones, Corbin                    Without Limi                
 12  Bailey, Ethan                    Concord Rock                
 13  Reyna, Aidan                     High Point B                
 14  Hincher, Keaton                  Unattached                  
 15  Fauquier, Raleigh                Without Limi                
 16  Furniss, Dylan                   Havelock Hea                
 17  Valley, Bronson                  Unattached                  
 18                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Stamp, Chandelor                 Platinum Spo                
  2  Brown, Kobe                      High Point B                
  3  Johnson, Zach                    Tri-Cities Y                
  4  Bradley, Porter                  Tri-Cities Y                
  5  Williams, Anthony                Charlotte Pa                
  6  Similton, Daniel                 Unattached                  
  7  Metwalli, Tamer                  Unattached                  
  8  Phillips, Conrad                 Unattached                  
  9  Surratt, Brent                   High Point B                
 10  Mclaughlin, Kevin                Unattached                  
 11  Harvin, Nautica                  Platinum Spo                
 12  Anderson, Keaton                 Unattached                  
 13  Smid, Benjamin                   Unattached                  
 14  Kirkpatrick, Austin              Tri-Cities Y                
 15  Morehead, Jamell                 Platinum Spo                
 16  Miles, Dalton                    Unattached                  
 17  newman, justin                   Unattached                  
 18  Creel, Ryan                      Stride Fast