Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:18 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 46  200 Meter Dash 15-18 Division Boys (67)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Clark, Cam                       Port City Tr                
  3  Campbell, Shawn                  South Stokes                
  4  Barnhart, Noah                   Unattached                  
  5                                                               
  6                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Bloodworth, Daquan               Port City Tr                
  3  Henry, Zaccheus                  Port City Tr                
  4  Stewart, Micheal                 High Point B                
  5  Miller, Skyler                   Tri-Cities Y                
  6                                                               
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Woods, Tazhae                    Tri-City Rel                
  3  Pyatt, Justice                   Track Xplosi                
  4  Barnett, Jaedon                  Greensboro B                
  5  Bullock, Jr, Jerome              Unattached                  
  6  Hodge, Brendon                   Havelock Hea                
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Mosley, Nyles                    Panthers Eli                
  3  Jordan, Zaire                    Unattached                  
  4  Garrett, Matt                    Unattached                  
  5  McKoy, Elijah                    Port City Tr                
  6  Freeman, Dyson                   Unattached                  
Section 5  Timed Finals
  1                                                               
  2  Pope, Dyleik                     Port City Tr                
  3  Bakshi, Akshay                   Tri-Cities Y                
  4  Snelson, Kyle                    Handz Down T                
  5  Graham, Kamarion                 Unattached                  
  6  Bell, Geordin                    Team Full Ry                
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Hager, Jack                      Unattached                  
  3  Frasier, Keith                   Unattached                  
  4  Bryson, Joshua                   Unattached                  
  5  Isenberg, Niklas                 Unattached                  
  6  Thomas, Jaidin                   Unattached                  
Section 7  Timed Finals
  1                                                               
  2  Hedrick, Will                    Unattached                  
  3  Best, Christian                  Handz Down T                
  4  Richardson, Caleb                South Stokes                
  5  St Pierre, Zach                  Without Limi                
  6  Garrett, Jackson                 Without Limi                
Section 8  Timed Finals
  1                                                               
  2  Pippen, Dylan                    Revelation P                
  3  Duncan, Caleb                    Tri-Cities Y                
  4  Wooddell, Ben                    Unattached                  
  5  Staley, Harvey                   Handz Down T                
  6  Betts, Elehue                    Rva Racers T                
Section 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Hairston, Micah                  Port City Tr                
  3  Cline, Henry                     WaxhawTC                    
  4  Scott, Darius                    Unattached                  
  5  Mack, Larenzo                    Panthers Eli                
  6  Miller-Kinard, Jalin             Unattached                  
Section 10  Timed Finals
  1                                                               
  2  Outland, Austin                  Tri-Cities Y                
  3  Dixon, Thomas                    Track Goons                 
  4  Johnson, Corey                   Durham Strid                
  5  Stevenson, Jesjiah               Handz Down T                
  6  Hilliard, Tyree                  Panthers Eli                
Section 11  Timed Finals
  1                                                               
  2  Alvarez, Jr., Alan               Unattached                  
  3  Pittman, Brien                   Platinum Spo                
  4  Burney, Trent                    Titans Track                
  5  Cook, Kalyn                      Handz Down T                
  6  McCrary, Marquiz                 Platinum Spo                
Section 12  Timed Finals
  1                                                               
  2  Johnson, Tiquez                  Carolina Fla                
  3  McDuffie Jr., Dexter             Revelation P                
  4  Stanley, William                 Concord Rock                
  5  Attucks, Cameron                 Platinum Spo                
  6  Darden, Dorian                   Havelock Hea                
Section 13  Timed Finals
  1                                                               
  2  Smith, Kendren                   Elite Tft                   
  3  Mcmillan, Jamiah                 Tri-City Rel                
  4  White, Jalen                     Unattached                  
  5  Johnson, Terrell                 Track Goons                 
  6  McElveen, Jamell                 Platinum Spo                
Section 14  Timed Finals
  1                                                               
  2  Cunningham, Deajah               Unattached                  
  3  Barnes, Kobe                     Unattached                  
  4  nunley, Alex                     Run U Xpress                
  5  Chaplin, III, Christopher        Tri-City Rel                
  6  Mcrae, Khaleb                    Durham Strid