Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:18 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 45  200 Meter Dash 13-14 Division Boys (34)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Geddie, Jorden                   Platinum Spo                
  3  Hurd, Kenyon                     Run U Xpress                
  4  Waddell, Jaylin                  Greensboro B                
  5  Rojas, Ricardo                   Team Full Ry                
  6                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Moyer, Trevin                    Team Full Ry                
  3  Chambers, Myles                  Charlotte Pa                
  4  Bowie, Michael                   Unattached                  
  5  Austin, Shane                    Tri-Cities Y                
  6  Gordon, Devin                    Team Full Ry                
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Williams, Jaquez                 Next Level T                
  3  Allshouse, Ty                    Concord Rock                
  4  Brewer, Stephen                  Platinum Spo                
  5  Odom, Anthony                    Gastonia Eag                
  6  Fentress, Mark                   Track Xplosi                
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Staley, Eddie                    Handz Down T                
  3  Kinard, Jaden                    Handz Down T                
  4  Lawson, Christopher              Circle City                 
  5  Reel, Anthony                    Team Full Ry                
  6  Moonin, Trevor                   Unattached                  
Section 5  Timed Finals
  1                                                               
  2  Baker, Ronnie                    Panthers Eli                
  3  Ballard, Thomas                  Havelock Hea                
  4  Atkinson, Blaise                 Unattached                  
  5  Brice, Malachi                   Havelock Hea                
  6  Daniels, Mekhi                   Rva Racers T                
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Parker, Christian                Platinum Spo                
  3  Austin, Kameron                  Platinum Spo                
  4  Brittain, Christopher            Dynamic Spee                
  5  Lockhart, Jaden                  Unattached                  
  6  Moore, Shaun                     Rva Racers T                
Section 7  Timed Finals
  1                                                               
  2  Quao Jr, Julian                  Run U Xpress                
  3  Haggard, Amari                   Rva Racers T                
  4  Wilson, Hahsaun                  Unattached                  
  5  Taylor, Jasai                    Coastal Geor                
  6  Robinson Jr, Terrell             Next Level T