Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:17 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 44  200 Meter Dash 11-12 Division Boys (26)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Franco, Ian                      Next Level T                
  3  Hoffman, Raymond                 Franklin Eli                
  4  Bullard, Christopher             Charlotte He                
  5                                                               
  6                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Alston, Joshua                   Track Xplosi                
  3  Cooper, Jabreil                  Next Level T                
  4  Clayton, Jr., Thomas             Track Xplosi                
  5                                                               
  6                                                               
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  McCoy, Zion                      CarolinaRoya                
  3  Murray, Josh                     Unattached                  
  4  Yon, Ishun                       Handz Down T                
  5  Weaver, Jaylen                   Handz Down T                
  6  McGoogan, Micah                  Unattached                  
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Bryant, Justin                   Panthers Eli                
  3  Aikens, Marcus                   CarolinaRoya                
  4  Haizlip, Chance                  CarolinaRoya                
  5  Johnson, Elijah                  Next Level T                
  6  Walker, Micah                    Next Level T                
Section 5  Timed Finals
  1                                                               
  2  Smith, Scottland                 Coastal Geor                
  3  Hodge, Nikyan                    Unattached                  
  4  Dover, Xavier                    Platinum Spo                
  5  Cornwell III, Kater              CarolinaRoya                
  6  Brown, Jamel                     Platinum Spo                
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Howard, Jaekwon                  My Brother's                
  3  Anderson, Jaydon                 CarolinaRoya                
  4  Miller, Jaden                    The Lion's &                
  5  Morris Jr, Dontae'               My Brother's                
  6  Chaplin, Caman                   Tri-City Rel