Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:17 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 43  200 Meter Dash 9-10 Division Boys (42)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Simmons, Skylar                  Port City Tr                
  3  Rigby, Caleb                     Team Full Ry                
  4  Harris Jr, Darren                Unattached                  
  5                                                               
  6                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Turner, Princeton                Unattached                  
  3  Bell Jr, Quincy                  Greensboro B                
  4  Catoe, Kaden                     High Point B                
  5  Yelverton, Chase                 Run U Xpress                
  6                                                               
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Hayes, Joel                      Next Level T                
  3  Gadson, Kyle                     Unattached                  
  4  London, Caleb                    Unattached                  
  5  Bailey, Michael                  Unattached                  
  6  Edmundson, Christian             Run U Xpress                
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Smith, Tokota                    CarolinaRoya                
  3  Clark, Christain                 Run U Xpress                
  4  Hudec, Thaddeus                  Circle City                 
  5  Gaiter, Preston                  Evolution Tr                
  6  Edwards, Domani                  Revelation P                
Section 5  Timed Finals
  1                                                               
  2  Kennedy, Elijah                  Evolution Tr                
  3  Kelly Jr, Antonio                Lights Outs                 
  4  Palmer, Justice                  Track Goons                 
  5  Ingram, Nicholas                 Lights Outs                 
  6  Quiller, Mekhi                   Augusta Flye                
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Reid, Derrick                    Next Level T                
  3  Squire, Joshua                   High Point B                
  4  Walthour, Ja'Mari                Coastal Geor                
  5  Mathis, Zion                     Elite Tft                   
  6  Oliver, Kiwan                    Havelock Hea                
Section 7  Timed Finals
  1                                                               
  2  Alston Jr., Timothy              Coastal Geor                
  3  Price, Elijah                    My Brother's                
  4  Bost, Chanse                     Unattached                  
  5  Moore, Derrick                   Havelock Hea                
  6  Deloatch, Isaiah                 Run U Xpress                
Section 8  Timed Finals
  1                                                               
  2  Smithbey, Tilman                 Coastal Geor                
  3  Simes, Jamon                     Next Level T                
  4  Foster, Caleb                    Panthers Eli                
  5  Gidron, Jordon                   Unattached                  
  6  Hughes, Xavier                   Lights Outs                 
Section 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Cameron, Jaidan                  Virginia Sem                
  3  Grant Jr, Tyrell                 Selfmade                    
  4  Hardnett, Halim                  Virginia Sem                
  5  Lockhart, Jared                  Unattached                  
  6  Joshua, Kendrick                 Coastal Geor