Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:17 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 42  200 Meter Dash 8 & Under Division Boys (43)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Brinkley, Jahmai                 Next Level T                
  3  Phillips, Tai                    Unattached                  
  4  Fraser Jr, Vernon                Run U Xpress                
  5  Cash, Chase                      Unattached                  
  6                                                               
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Mcinnis, Avery                   Charlotte Pa                
  3  Green, Jymel                     CarolinaRoya                
  4  Jackson Jr, Bershawn             Run U Xpress                
  5  Alston, Aaron                    Evolution Tr                
  6                                                               
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Hopkins, Logan                   Next Level T                
  3  James, Prince                    Run U Xpress                
  4  Malik, Adolf Vee                 Run U Xpress                
  5  Del Rosario, Jayden              Run U Xpress                
  6  Mobley, Zayon                    Greensboro B                
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Carter Jr, Michael               Next Level T                
  3  Morrison, Josiah                 Greensboro B                
  4  Love, Marcus                     Unattached                  
  5  Lockhart, Jasen                  Unattached                  
  6  Smith, Christian                 CarolinaRoya                
Section 5  Timed Finals
  1                                                               
  2  Roth, Connor                     Raleigh Walk                
  3  Harvey, Robert                   Unattached                  
  4  Etienne, Armand                  Unattached                  
  5  Yelverton, Ashton                Run U Xpress                
  6  Banks, Kenneth                   Track Xplosi                
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Simmons, Norman                  Unattached                  
  3  Hill, Colten                     Unattached                  
  4  Washington, Seth                 Track Xplosi                
  5  Craft, Kaden                     Unattached                  
  6  Morrison, Carson                 Next Level T                
Section 7  Timed Finals
  1                                                               
  2  Burns, Justice                   Tri-City Rel                
  3  Quiller, Mikah                   Augusta Flye                
  4  Lawson, Henry                    Unattached                  
  5  Scales, Zion                     Next Level T                
  6  Atkinson, Khaiden                Track Xplosi                
Section 8  Timed Finals
  1                                                               
  2  Benbow III, Dean                 Lights Outs                 
  3  Caldwell, Derrick                Unattached                  
  4  Ross, Silas                      Next Level T                
  5  Zigbuo, Zion                     Panthers Eli                
  6  Raley Jr, James                  Tri-City Rel                
Section 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Wiggins, Aidyn                   Titans Track                
  3  Croom, Camir                     Virginia Sem                
  4  Miller, Jarden                   The Lion's &                
  5  Cash, Miles                      Unattached                  
  6  Conner, Cashton                  Titans Track