Licensed to Rhodes Race Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 12/30/2017 09:17 AM
        2017 NC United Youth Indoor Track & Field Classic - 12/30/2017         
                               www.rrtiming.com                                
                                 JDL Fasttrack                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 38  200 Meter Dash 9-10 Division Girls (35)
===============================================================================
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Scales, Alise                    Next Level T                
  3  Anderson, Illiana                Track Xplosi                
  4  McIver, Jahzara                  Evolution Tr                
  5  Frasier, Jordan                  Unattached                  
  6  Bynum, Jordyn                    Port City Tr                
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2  Alston, Catherine                Charlotte Pa                
  3  Yeoman, Cheyonna                 Port City Tr                
  4  Emerson, Gabrielle               Team Full Ry                
  5  Anderson, Queen                  Track Xplosi                
  6  Parker, Ma'Kiyah                 Tri-City Rel                
Section 3  Timed Finals
  1                                                               
  2  Peters, Kateria                  Port City Tr                
  3  Peters, Kaleah                   Port City Tr                
  4  McNeill, Macyn                   Track Xplosi                
  5  Mcwhorter, Trinity               Titans Track                
  6  Meyers, Ayanna                   Port City Tr                
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Meza, Olivia                     Circle City                 
  3  Hall, Zenobia                    Titans Track                
  4  Peters, Kalaia                   Port City Tr                
  5  Johnson, Wilhelmina              Run U Xpress                
  6  Taylor, Zoey                     Greensboro B                
Section 5  Timed Finals
  1                                                               
  2  Mickens, Ta'Mari                 Lights Outs                 
  3  Small, Teyonna                   Unattached                  
  4  Bell Murphy, Jordoni'            Team Full Ry                
  5  Ross, Kendall                    Circle City                 
  6  Richardson, Jasmine              Port City Tr                
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Goode, Morgan                    Tri-City Rel                
  3  Smith, France                    Coastal Geor                
  4  Smithbey, Zion                   Coastal Geor                
  5  Perry, Mariah                    Next Level T                
  6  Pringle, Maryssa                 Platinum Spo                
Section 7  Timed Finals
  1                                                               
  2  Ijames, Aamaiya                  Salisbury Sp                
  3  Deen, Elizabeth                  Unattached                  
  4  Green, Nicole                    Memphis Jagu                
  5  Barnett, Makenna                 Platinum Spo                
  6  Spinks, Tianna                   Unattached